SLUŽBY

VÝROBA A KOMPLETACE VÝROBKŮ

Zde nabízíme možnost uplatnění pro manuálně zručné zájemce. Výhodou těchto pozic jsou výkonnostních odměn kde při kvalitní, rychlé a přesné činnosti je možnost i pracovního postupu na pozici koordinátora výroby.

chci se informovat

ÚKLIDOVÉ PRÁCE

Nabízíme uplatnění při úklidech kancelářských prostor a zázemí, společných prostor bytových domů, úklid výrobních provozů a venkovní úklid. Pro zajištění bezchybného výkonu nabízíme pozice vedoucí směn, objektů, kontroly kvality a pozice mobilních uklízečů.

chci se informovat

ADMINISTRATIVA

Obsahuje možnost uplatnění na pozicích office manažera/ky, pracovníka náboru, mzdová a finanční účetní a pozici marketingového specialisty.

chci se informovat

SKLADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ

Zde hledáme zkušené pracovníky pro evidenci a výdej hotových výrobků ze skladu a evidenci všech potřebných dílů pro montáž a kompletaci.

chci se informovat

MOBILNÍ ÚKLIDOVÁ ČETA

Na těchto pozicích očekáváme časovou flexibilitu, manuální zručnost a schopnost řešit provozní situace dle požadavku klienta.

chci se informovat

CALL CENTRUM

Naše zkušená týmová základna vám může poskytnout profesionální telefonickou podporu, zpracování objednávek, řešení reklam a mnoho dalších na míru vašim potřebám.

chci se informovat